Urząd Gminy w Budzowie

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Kategoria: Informacje Opublikowano: 19-06-2019

 

Szanowni Dyrektorzy, Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie.

Za Wami kolejny rok wytężonej pracy, rok obfitujący w znakomite uczniowskie sukcesy zarówno dydaktyczne jak i sportowe. Wakacje to czas zasłużonego, wymarzonego odpoczynku. Gratulując szkolnych osiągnięć życzymy wszystkim uczniom wspaniałych wakacji. Rodzicom życzymy, by rozpoczynające się wakacje stały się dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań Waszych dzieci. Nauczycielom wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości  i abyście w nowym roku szkolnym wrócili z zapasem sił i gotowości do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Jest to szczególny czas dla uczniów klas III-cich gimnazjalnych, którzy jako ostatni żegnają się ze szkołą kończącą swoją działalność i wkrótce rozpoczną edukację w wybranych szkołach ponadgimnazjalnych. Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji, wszystkich nauczycieli i pracowników, którzy przez 20 lat tworzyli nasze Gimnazjum w Budzowie.

                                                                          Wspaniałych i bezpiecznych wakacji

                                                                                    Z wyrazami szacunku Wójt
i Przewodnicząca Rady Gminy w Budzowie

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.