Urząd Gminy w Budzowie

Złote Gody w Gminie Budzów

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: 29-02-2016

15 grudnia 2015 roku w Urzędzie Gminy w Budzowie odbyła się uroczystości jubileuszowa par małżeńskich. W trakcie uroczystości przed jubilatami zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Zachełmnej. Prezentując występ artystyczny, nawiązujący do tematu uroczystości. Po części artystycznej wójt gminy Jan Najdek wygłosił krótkie przemówienie i odznaczył medalami zaproszonych jubilatów.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznano: Marii i Józefowi Prymulom, Katarzynie i Stanisławowi Sitarzom z Budzowa, Józefie i Józefowi Kotom, Janinie i Stanisławowi Kruźlakom, Annie i Stanisławowi Kruźlakom z Bieńkówki, Annie i Józefowi Jopkom, Weronice i Józefowi Strączkom, Annie i Władysławowi Suwajom z Jachówki, Mariannie i Franciszkowi Chorążym, Krystynie i Janowi Kiepurom, Wandzie i Andrzejowi Zborowskim z Zachełmnej.

 

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.