Urząd Gminy w Budzowie

Złote Gody w Gminie Budzów – grudzień 2023

Kategoria: Informacje Opublikowano: 21-12-2023

W dniu 19 grudnia 2023 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Jachówce odbyła się uroczystość nadania Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie parom, które w roku 2023 obchodziły jubileusz złotych godów. Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Wójt Gminy Budzów w imieniu prezydenta RP udekorowani zostali: Władysław i Helena Bobeł, Stanisław i Wanda Chrapek, Edward i Genowefa Kachnic, Jan i Józefa Kiełbus, Władysław i Maria Madejczyk, Stanisław i Anna Marzec, Jan i Anna Ostafin, Józef i Zofia Pieronkiewicz, Władysław i Ewa Prymula, Stanisław i Danuta Sałapat, Franciszek i Maria Zyglińscy.

Uroczystość została poprzedzona koncertem kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Jachówce pod opieką Pani Renaty Jurek i Pani Beaty Łobody.

Dostojnym Jubilatom składamy życzenia długich lat spokojnego życia, nieustającego zdrowia oraz radości z tego, co przynosi  kolejny dzień.

Załączniki

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.