Urząd Gminy w Budzowie

Wigilia dla Samotnych

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: 03-12-2018

Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, radości, przebaczania, refleksji. Czas, kiedy otwierają się szerzej nasze serca, kiedy ludzie gotowi są nieść miłość, radość, pojednanie. Jednocześnie jest to też czas, kiedy bardziej czuć samotność i ciężar smutku. To ważne, by w czasie Bożego Narodzenia nikt nie czuł się wykluczony, samotny, pominięty.

Dlatego serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Budzów, którzy podczas Świąt czują się samotni na Uroczyste Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się dnia 20 grudnia o godz. 14.00 w budynku OSP w Jachówce.

Do wszystkich osób, które wyrażą chęć uczestniczenia w Wigilii zostaną wysłane zaproszenia i zorganizowany transport. Warto rozejrzeć się wokół, może sąsiedzi, znajomi potrzebują czyjejś obecności w tym wyjątkowym czasie. Dlatego bardzo prosimy  o zachęcanie takich osób do wzięcia udziału w Spotkaniu.

Chętnych można zgłosić telefonicznie pod nr tel. 33/874 01 35 lub 887 505 053. Dziękujemy.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.