Urząd Gminy w Budzowie

Valvoline Rajd Małopolski

Kategoria: Informacje Opublikowano: 26-06-2023

Szanowni Państwo!

Gdy przed dwoma laty rozpoczynaliśmy historię Valvoline Rajdu Małopolski, niewielu z nas sądziło, że w tak krótkim czasie uda się dołączyć do kalendarza najważniejszego w naszym kraju cyklu, jakim są Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Dzięki wytężonej pracy całego sztabu, wsparcia władz, służb mundurowych oraz kilkudziesięciu instytucji i firm, rajd z bazą w Makowie Podhalańskim będzie jedną z siedmiu rund najwyższego czempionatu, u boku takich klasyków, jak Rajd Polski, Rajd Wisły czy Rajd Rzeszowski.

Valvoline Rajd Małopolski nie zostałby rozegrany, gdyby nie praca blisko 500 osób, które odpowiadają za bezpieczeństwo, logistykę, regulaminy, marketing i przede wszystkim wielowątkowe wydarzenie dla całych rodzin. Do naszego regionu przyjedzie kilka tysięcy osób, które napędzą lokalny rynek gastronomiczny i hotelarski już na początku wakacji. Sam rajd promuje nasze okolice nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, pokazując gościnność i otwartość mieszkańców. Pokażmy wspólnie, że nasza mała ojczyzna jest gotowa na coś więcej.

W związku z rozgrywaniem Valvoline Rajdu Małopolski zostanie całkowicie zamknięty ruch drogowy na niektórych ulicach. Planowany jest ruch między przejazdami, o dokładne godziny prosimy pytać obsługę w dniu rajdu.  Chcemy żeby rajd był dla wszystkich bezpieczny, dlatego też zwracamy się z prośbą, o zachowanie poniższych zasad bezpieczeństwa:

  • zaplanowanie przyjazdów i wyjazdów w taki sposób, aby uniknąć kolizji z imprezą,
  • oglądanie pojazdów rajdowych z miejsc wyznaczonych przez organizatora (za taśmą ostrzegawczą),
  • pod żadnym pozorem niewchodzenie ani niewjeżdżanie na trasę rajdu po przejeździe samochodu organizatora oznaczonego jako „Safety S1”,
  • zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci i zwierzęta domowe.

Szczegółowe informacje z mapami oraz godzinami dostępne są tutaj: https://rajdmalopolski.pl/mieszkancy/

Życzę Państwu udanych chwil z Valvoline Rajdem Małopolski, jednocześnie prosząc o zachowanie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. W imieniu organizatora przepraszam za niedogodności związane z zamknięciem dróg, licząc na wyrozumiałość.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, służymy pomocą pod adresem biuro@rajdmalopolski.pl oraz pod telefonem 887 856 856.

Gabriel Borowy
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.