Urząd Gminy w Budzowie

Umowa dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Budzowie

Kategoria: Informacje Opublikowano: 13-11-2018

W dniu 5 listopada 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa dotacji z Ochotniczą Strażą Pożarną w Budzowie w ramach Programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”. OSP  realizuje zadanie pn. „Zakup średniego samochodu ratowniczo–gaśniczego : Typ-GBA 3/16 z napędem 4×4 uterenowione dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Budzowie”, które dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu w Krakowie w postaci dotacji w kwocie 38.096,00 zł oraz ze środków udostępnionych WFOŚiGW w Krakowie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 61.904,00 zł. Koszt kwalifikowany zadania wynosi 780.066,00 zł.

Pozostałą kwotę na zakup samochodu stanowią : dotacja z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie w kwocie 100.000,00 zł w ramach zadania pod tytułem „Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo–gaśniczego, dotacja z budżetu gminy Budzów w wysokości 530.066,00 zł, oraz środki własne Ochotniczej Straży Pożarnej w Budzowie w wysokości 50.000,00 zł

 

źródło: https://www.wfos.krakow.pl/umowa-dotacji-dla-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-budzowie/

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.