Urząd Gminy w Budzowie

Spotkanie z Mikołajem, Budzów – 06 grudnia 2023 r.

Kategoria: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów Opublikowano: 07-12-2023

Zgodnie z tradycją 6 grudnia do Gminy Budzów zawitał Święty Mikołaj! W oczekiwaniu na wyjątkowego gościa zebrane dzieci wraz z elfami wzięły udział w świątecznych zabawach. Były szalone wyścigi na ślizgach, walka na kulki, przeprawa przez komin i przeciąganie liny z rodzicami. Elfy przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji!

Tuż przed przybyciem Mikołaja, dzieci wraz z elfami przygotowały specjalny taniec. Kiedy niespodziewanie pojawił się długo oczekiwany gość, dzieci oszalały z radości. Po radosnym przywitaniu Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami wręczył prezenty wszystkim grzecznym dzieciom. Podczas spotkania z Mikołajem nie zabrakło dobrej zabawy, uśmiechu oraz słodkości. Obdarowane dzieci długo oglądały prezenty i cieszyły się wizytą niecodziennych gości. Na sali panowała radosna, świąteczna atmosfera.

Więcej zdjęć na www.bioakbudzow.pl

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.