Urząd Gminy w Budzowie

Rozwój górskich i podgórskich terenów wiejskich w oparciu o potencjał obszaru i produkty markowe

Kategoria: Informacje Opublikowano: 18-02-2021

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w organizowanym przez nas szkoleniu e-learningowym pn. „Koncepcja Smart Villages na obszarach górskich i podgórskich”.

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli podmiotów doradczych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek naukowych oraz innych osób zaineresowanych tematyką smart villages.

Szkolenie zostało opracowane w ramach operacji pn.”Rozwój górskich i podgórskich terenów wiejskich w oparciu o potencjał obszaru i produkty markowe” realizowanej z Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020 – 2021.

Szkolenie odbędzie się w terminie 08–26.03.2021 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl.

Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w terminie 17.02 – 02.03.2021 r. Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie) na adres e-mail: d.migocka@cdr.gov.pl.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Załączniki zamieszczone zostały w postaci skanu dokumnetu. W celu uzyskania informacji dostępnej, prosimy o kontakt z Sekretariatem Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie pod nr tel.: 12 4240500

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.