Urząd Gminy w Budzowie

Rowerem po powiecie suskim. Trasa nr 5 – Magnolia

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: 29-02-2016

Choć zima jeszcze w pełni to warto zacząć ćwiczyć formę przed nowym sezonem. Jeżeli nie wiesz jak spędzić swój wolny, letni czas to mamy dla Ciebie propozycję. Cykl materiałów pt. „Rowerem po powiecie suskim” to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych z naszego terenu. Wystarczy tylko rower, trochę chęci i w drogę!

W swoich filmowych przewodnikach chcemy pokazać najlepsze trasy z każdej gminy powiatu suskiego. Videorelacje zawierają najciekawsze ujęcia z tras, komentarze lektora odnośnie miejsc, które warto zobaczyć po drodze oraz opinie rowerzysty. Grzegorz Hajda, wcielający się w rolę przykładowego kolarza i zarazem „testera” tras, opowiada o trudności poszczególnych ścieżek oraz przedstawia ich profile wysokościowe. Dodatkowo w materiałach pojawiają się mapki tras i krótkie opisy wyjątkowych miejsc znajdujących się na szlakach. Wszystko to dla lepszego poznania naszego powiatu oraz własnej rozrywki.

Tym razem zawitamy do Budzowa. Na rower wsiadamy obok restauracji Magnolia, po to by po kilkudziesięciu minutach móc rozkoszować się widokami rozciągającymi się Chełmu. Nie odpoczywamy jednak zbyt długo, kierujemy się w stronę Marcówki, a dokładniej w stronę Bacówki „U Harnasia”. Dopiero po tej sporej dawce wysiłku oraz spotkaniu z najprawdziwszym harnasiem możemy spokojnie wrócić do punktu wyjazdu. Jest to już piąta prezentowana przez nas trasa, a co będzie dalej? Zapraszamy do zapoznania się kolejnymi materiałami, które już niedługo będzie można zobaczyć na stronie www.sucha24.pl oraz na profilu Facebook – Sucha24.pl

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie działającym przy Babiogórskim Stowarzyszeniu Zielona Linia w Stryszawie.

 

 

Link do mapy trasy: 

 

http://www.bikemap.net/pl/route/2816075-magnolia/

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.