Urząd Gminy w Budzowie

„Odkrywam Małopolskę”- Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Kategoria: Informacje Opublikowano: 11-12-2020

logotyp województwa małopolskiego

Gmina Budzów realizowała projekt „Odkrywam Małopolskę” w ramach programu wsparcia turystyki szkolnej współfinansowanego przez Województwo Małopolskie. Celem projektu było umożliwienie uczniom ze szkół podstawowych z terenu Małopolski udziału w zorganizowanych wycieczkach szkolnych. Na realizację gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 30 400 zł.

Realizacja programu  „Odkrywam Małopolskę” dla Gminy Budzów zakładała organizację wycieczek dla wszystkich szkół podstawowych . Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju spowodowaną przez koronawirusa SARSCoV-2 udało się  na przełomie września i października zorganizować wycieczki dla 3 szkół tj. Szkoły Podstawowej  w Zachełmnej, Szkoły Podstawowej w Jachówce oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Baczynie. Uczniowie z Zachełmnej i Jachówki wybrali na cel swojej  wycieczki Pieniny, natomiast  uczniowie z ZSP w Baczynie zwiedzali Ojców.  Dofinansowanie do pozostałych 5 wycieczek nie zostało wykorzystane.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.