Urząd Gminy w Budzowie

Mistrzowie agro – największy plebiscyt sołecki i rolniczy w Polsce

Kategoria: Informacje Opublikowano: 09-04-2024

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować o rozpoczęciu głosowania w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.

Serdecznie gratulujemy uzyskania nominacji dla kandydatów z naszej Gminy w następujących kategoriach:

  • Koło Gospodyń Wiejskich Roku: KGW Budzowskie Gaździny, KGW Jachówka
  • Sołectwo Roku: Sołectwo Budzów, Sołectwo Jachówka
  • Sołtys Roku: Cecylia Burliga, Bernadeta Konas, Marek Grabowski

Tak liczne nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności. 

Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem www.gazetakrakowska.pl/agro

Tegoroczna edycja akcji została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.