Urząd Gminy w Budzowie

Mamy FIOła na Małopolskę!

Kategoria: Informacje Opublikowano: 10-04-2017

FIO Małopolska Lokalnie: Możesz zdobyć 5000 złotych na lokalną inicjatywę

Ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie” w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać do 5000 zł na lokalną inicjatywę lub rozwój organizacji .

W ramach programu można składać projekty w jednej z dwóch kategorii: inicjatywy lokalne – działania angażujące lokalną społeczność na rzecz dobra wspólnego i dotacje na rozwój organizacji – działania związane z przygotowaniem i realizacją zadań strategicznych oraz bieżącą działalnością organizacji, czyli dotacje min. na: doposażenie sprzętowe, oprogramowanie, szkolenia, itd.

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które mają siedzibę i planują realizować działania na terenie gmin i powiatów w województwie małopolskim.

Celem konkursu jest wspieranie ludzi i organizacji, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swoich wsi, miast, gmin, osiedli i społeczności je zamieszkujących.

Nabór projektów odbywa się poprzez generator i potrwa do 04 maja do godz. 16.00. Aktualne informacje, regulamin, znajdują się na stronie www.malopolskalokalnie.pl  oraz na facebooku.

10 kwietnia br. w Stryszawie, w biurze Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia zaplanowano spotkanie informacyjno-promocyjne nt. konkursu, spotkanie animacyjne oraz szkolenie z przygotowywania wniosków o dotację.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu informacyjnym powinny wypełnić formularz on-line znajdujący się pod poniższym linkiem:

Wejdź

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu proszone są również o wypełnienie on-line formularza znajdującego się poniżej:

https://goo.gl/forms/Bq2D3lGNZs4tGLvN2

Konkurs FIO Małopolska Lokalnie powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS, Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia.

Konkurs prowadzony jest równolegle w 4 subregionach. W powiecie suskim konkursy organizuje Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia ze Stryszawy.

FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.