Urząd Gminy w Budzowie

Koordynacja świadczeń wychowawczych i rodzinnych

Kategoria: Ogólne Opublikowano: 04-04-2018

Od 3 kwietnia 2018 r. wprowadzone zostają  nowe rozwiązania w zakresie uzyskiwania informacji
i kontaktu w ramach zadania koordynacji świadczeń rodzinnych i wychowawczych

1. Wszystkie informacje dotyczące sposobu wypełnienia wniosków oraz potrzebnych dodatkowych dokumentów można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej  w Budzowie. Urzędnicy czekają na Państwa wizytę w celu złożenia nowych wniosków i są gotowi do pomocy w ich wypełnieniu. Tylko kompletna informacja gwarantuje, że wniosek jest rozpatrywany sprawniej, bez dodatkowej korespondencji w sprawie.

2.Informację o stanie sprawy o ustalenie koordynacji można uzyskać za pomocą  formularza kontaktowego znajdującego się na stronie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie  .

3. Uruchomiona jest  dla Państwa  specjalna  infolinia: tel. 12 430 29 73 . Po podaniu numeru pesel  można za jej pośrednictwem uzyskać informacje   w zakresie: daty wpływu wniosku, statusu sprawy, lokalizacji wpływu wniosku. Infolinia umożliwia uzyskanie informacji dla mieszkańców całej Małopolski – bez względu na to, czy sprawa prowadzona jest w Krakowie czy w Delegaturach w Tarnowie czy Nowym Sączu.

3. W razie potrzeby osobistego kontaktu , zapraszamy w poniedziałki w godz. 14.00-17.00 oraz od wtorku do piątku w godz.8.00-11.00:

w Krakowie – przy ul. Lea 112
w Nowym Sączu – przy ul. Jagiellońskiej 52
w Tarnowie – przy al. Solidarności 5-9

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.