Urząd Gminy w Budzowie

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje

Kategoria: Informacje Opublikowano: 07-01-2020

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje o miejscach realizacji zadania priorytetowego przez dzielnicowych Gminy Budzów tj.:

  • Rejon drogi powiatowej K-1706 w miejscowości Zachełmna na wysokości sklepu spożywczego oznaczonego numerem porządkowym 141 w godzinach popołudniowych i wieczornych. W/w rejonie dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegających na spożywaniu alkoholu i palenia wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem. Zaśmiecanie miejsca publicznego oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego.
  • Rejon przystanku komunikacji publicznej przy drodze wojewódzkiej nr 956 oraz sklepu spożywczego „WIZAN nr 65” w miejscowości Palcza (posesja oznaczona numerem porządkowym 307) w godzinach popołudniowych i wieczornych. W/w rejonie dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegających na spożywaniu alkoholu i palenia wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem, zaśmiecanie miejsca publicznego oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego.

W przypadku uzyskania informacji mogących się bezpośrednio przyczynić do wyeliminowania występujących zagrożeń zwracamy się z prośbą o nawiązanie bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym danego rejony.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.