Urząd Gminy w Budzowie

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje

Kategoria: Informacje Opublikowano: 07-01-2020

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje o miejscach realizacji zadania priorytetowego przez dzielnicowych Gminy Budzów tj.:

  • Rejon drogi powiatowej K-1706 w miejscowości Zachełmna na wysokości sklepu spożywczego oznaczonego numerem porządkowym 141 w godzinach popołudniowych i wieczornych. W/w rejonie dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegających na spożywaniu alkoholu i palenia wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem. Zaśmiecanie miejsca publicznego oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego.
  • Rejon przystanku komunikacji publicznej przy drodze wojewódzkiej nr 956 oraz sklepu spożywczego „WIZAN nr 65” w miejscowości Palcza (posesja oznaczona numerem porządkowym 307) w godzinach popołudniowych i wieczornych. W/w rejonie dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegających na spożywaniu alkoholu i palenia wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem, zaśmiecanie miejsca publicznego oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego.

W przypadku uzyskania informacji mogących się bezpośrednio przyczynić do wyeliminowania występujących zagrożeń zwracamy się z prośbą o nawiązanie bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym danego rejony.