Urząd Gminy w Budzowie

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje

Kategoria: Informacje Opublikowano: 28-07-2020

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje o miejscach realizacji zadania priorytetowego w okresie od 01.07.2020r. do 31.12.2020 r. przez dzielnicowych Gminy Budzów tj.:

  • rejon mostu nad rzeką „Paleczka” przy osiedlu „Nowakówka” w Budzowie gdzie w godzinach 7.00-2.00 dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegające na spożywaniu alkoholu w miejscu niedozwolonym oraz paleniu wyrobów tytoniowych, zaśmiecających miejsce publiczne oraz zakłócających ład i porządek publiczny .
  • rejon przystanku komunikacji publicznej znajdującego się w bliskiej odległości od sklepu Spożywczo-Przemysłowego „Pokusa” w miejscowości Palcza gdzie w godzinach 7.00-23.00 dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegające na spożywaniu alkoholu oraz paleniu wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem, a także zaśmiecających miejsce publiczne.

W przypadku uzyskania informacji mogących się bezpośrednio przyczynić do wyeliminowania występujących zagrożeń zwracamy się z prośbą o nawiązanie bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym danego rejonu.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.