Urząd Gminy w Budzowie

Jubileusz „Złote Gody 2017”

Kategoria: Informacje Opublikowano: 05-01-2018

W dniu 27 grudnia 2017 r. pary małżeńskie z terenu Gminy  Budzów obchodziły 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego.

Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie odznaczono: Janinę i Mieczysława Koziołków, Stanisławę i Tadeusza Żmudów (wszyscy z Baczyna), Józefę i Franciszka Rymarczyków, Monikę i Antoniego Szczepaniaków (wszyscy z Bieńkówki), Krystynę i Ludwika Chmielów, Krystynę i Juliana Fujów (wszyscy z Budzowa), Mariannę i Władysława
Guzików, Annę i Stanisława Strączków (wszyscy z Jachówki), Helenę i Jana Filusiów (z Palczy).

Jubilaci świętujący Złote Gody, poczęstowani zostali symbolicznie lampką szampana i odśpiewano im sto lat. Wójt Gminy Jan Najdek wręczył parom medale od prezydenta oraz drobne, pamiątkowe upominki. Uroczystość uświetnił występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zachełmnej oraz Orkiestry Dętej „Sygnał” z Budzowa.

Dostojnym Jubilatom składamy życzenia długich lat spokojnego życia, nieustającego zdrowia oraz radości z tego, co przynosi  kolejny dzień. Niech ten szczególny dla Państwa czas świętowania Jubileuszu będzie okazją nie tylko do wspomnień, ale także do pogodnego spojrzenia w przyszłość.

Autorem fotoreportażu jest Wojciech Ciomborowski

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.