Urząd Gminy w Budzowie

Informacje na temat składania wniosków o świadczenia rodzinne oraz fundusz alimentacyjny na okres zasiłkowy 2021/2022

Kategoria: Ogólne Opublikowano: 19-08-2021

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie  informuje,  że od dnia 1 sierpnia br. w nowej  siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej nr budynku 443 będzie można składać wnioski o świadczenia  z funduszu alimentacyjnego , świadczenia rodzinne w formie papierowej w godzinach: poniedziałek , środa ,czwartek , piątek  od 7:00 do 15:00, wtorek –  od 08:00 do 16:00.

W związku z obecną sytuacją, w celu uniknięcia stania w kolejce, zachęcamy wszystkich do złożenia wniosków w formie elektronicznej.

Więcej informacji na temat zasad przyznawania świadczeń rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego  znajduje się na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Informacji udzielają pracownicy  OPS  pod numerami  telefonu   33/ 876-77-81, 33/ 876 -77 -52

Informacje ogólne na temat wszystkich powyższych świadczeń dla rodzin oraz link do portalu Emp@tia można znaleźć na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej:  https://www.gov.pl/web/rodzina

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.