Urząd Gminy w Budzowie

Informacja o miejscach realizacji zadania priorytetowego

Kategoria: Informacje Opublikowano: 13-01-2021

Informacja o miejscach realizacji zadania priorytetowego w okresie od 01.01.2021 r.do 30.06.2021 r. przez dzielnicowych Gminy Budzów tj.

  • rejon stacji paliw „Orlen” (Budzów 281) oraz stadiony sportowego LKS „Strzelec-Budzów” (Budzów 667) gdzie w godzinach 7.00 – 23.00 dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegające na spożywaniu alkoholu w miejscu niedozwolonym oraz paleniu wyrobów tytoniowych, zaśmiecających miejsce publiczne oraz zakłócających ład i porządek publiczny (asp. sztab. Rafał Pacholski).
  • rejon przystanku komunikacji publicznej w miejscowości Palcza (Palcza-Szkoła) znajdującego się przy drodze wojewódzkiej DW-956 gdzie w godzinach 07.00 – 23.00 dochodzi do grupowania się osób popełniających wykroczenia porządkowe polegające na spożywaniu alkoholu oraz paleniu wyrobów tytoniowych w miejscu objętym zakazem, a także zaśmiecających miejsce publiczne (st. sierż. Mateusz Sroka).

W przypadku uzyskania informacji mogących się bezpośrednio przyczynić do wyeliminowania występujących zagrożeń zwracamy się z prośbą o nawiązanie bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym danego rejonu.

Kierownik Rewiru Dzielnicowych
Komendy Powiatowej Policji
w Suchej Beskidzkiej
mł. asp. Paweł Bercal

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.