Urząd Gminy w Budzowie

Informacja dotycząca stypendiów dla rodzin dzieci w ciężkim stanie klinicznym

Kategoria: GOPS, Ogólne Opublikowano: 26-02-2016

Na prośbę Stowarzyszenia na rzecz Niepełnosprawnych SPES Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie udostępnia informacje osobą zainteresowanym dot. stypendiów dla rodzin dzieci w ciężkim stanie klinicznym.

Szanowni Państwo,

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

Nabór wniosków trwa do 20 marca br. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie: www.dla-dzieci.spes.org.pl

Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej, do dostępnej przez stronę www.spes.org.pl/stypendia bazy danych.

Prosimy o przekazanie informacji instytucjom i organizacjom pomocy społecznej, na stronach internetowych i w innych dostępnych Państwu publikatorach. Pracowników służb społecznych prosimy o pomoc w dotarciu do najbardziej potrzebujących oraz udzielenie pomocy osobom nie posiadającym dostępu do komputera czy Internetu, w wypełnieniu formularza wniosku.

Z poważaniem
Monika Pinkowska
Koordynator Programu

tel. 32 205 38 80 e-mail:spes@spes.org.pl
SPES, ul. Kościuszki 46, 40-048 Katowice
Organiacja Pożytku Publicznego
1% KRS 00000 14574 www.dla-dzieci.spes.org.pl

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.