Urząd Gminy w Budzowie

Dzień Dziecka z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów, Budzów – 1 czerwca 2024r.

Kategoria: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów Opublikowano: 04-06-2024

1 czerwca 2024r. w Bibliotece i Ośrodku Animacji Kultury Gminy Budzów w Budzowie odbyły się radosne obchody Dnia Dziecka. Na przywitanie dzieci przy wejściu czekała wata cukrowa, popcorn i słodkości. Wewnątrz dzieci mogły skorzystać z szalonych atrakcji. Grupa animatorów zorganizowała dla dzieci mnóstwo ciekawych zabaw i konkursów. Była zabawa z chustą, przeciąganie liny, wspólne tańce, budowanie zamków ze słomek. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z malowaniem twarzy. To zawsze fajna atrakcja dla dzieci dzięki, której maluchy mogą zamieniać się w swoje ulubione postacie z bajek czy zwierzaki.

Największy zachwyt wzbudził występ szczudlarza, który porwał wszystkich zebranych do wesołej zabawy na zewnątrz. Tam odbył się pokaz ogromnych baniek mydlanych, wspólne puszczanie baniek i wiązanie baloników dla dzieci. Na koniec organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami. Zebrane dzieci chętnie brały udział w rozwiązywaniu zagadek i wyszukiwaniu słodkości. Podczas wydarzenia dzieci mogły również skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, długiej kolejki i szalonej zabawy nie było końca.

Dziękujemy wszystkim zebranym za dobrą zabawę i wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Wszystkim Dzieciom życzymy dużo radości, uśmiechu i mnóstwo słodkości.

Więcej zdjęć na www.bioakbudzow.pl

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.