Urząd Gminy w Budzowie

Budżet Obywatelski Małopolska 2021.

Kategoria: Informacje Opublikowano: 24-05-2021

W tym roku, w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego głosować może każdy mieszkaniec, który skończył 16 lat. Każda uprawniona do głosowania osoba ma 1 głos,
który może oddać tylko na jedno zadanie w ramach swojego subregionu. W tegorocznej edycji, mieszkańcy mogą głosować na trzy sposoby. W obecnej sytuacji pandemicznej najprostszą, najszybszą i najbezpieczniejszą jest opcja zagłosowania przez Internet – na stronie Budżetu obywatelskiego.

Podobnie jak w poprzednich edycjach istnieje też możliwość oddania głosu na papierowym formularzu.

Wzór tegorocznej karty do głosowania oraz lokalizacje wszystkich urn, do których należy wrzucić swój głos, można znaleźć na ww. stronie internetowej. Trzecią formą jest głosowanie korespondencyjnie.

W tym przypadku należy przesłać wypełnioną kartę do głosowania na adres Urzędu Marszałkowskiego lub do jednej z jego agend zamiejscowych.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.