Urząd Gminy w Budzowie

Bezpieczny senior- jak nie dać się oszukać w Internecie.

Kategoria: Ogólne Opublikowano: 16-01-2024

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie informuje o możliwości uczestnictwa w webinarium online dla seniorów oraz ich opiekunów, organizowanym przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej.

22 stycznia 2024 r. (17:00-18:30) odbędzie się webinarium Bezpieczny senior- jak nie dać się oszukać w Internecie.

Celem webinarium jest przekazanie  w przystępny sposób wiedzy na temat zagrożeń na rynku  finansowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy – link do strony z odnośnikiem do formularza

UKNF w ramach realizacji zadań określonych w art. 4 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 21 lipca 2006 roku o nadzorze nad rynkiem finansowym prowadzi działalność edukacyjną mającą na celu upowszechnianie wiedzy z zakresu zasad funkcjonowania rynku finansowego.

Działalność ta realizowana jest m.in. w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

Seniorzy oraz ich opiekunowie to jedna z grup odbiorców, dla których prowadzimy działania edukacyjne, m.in. bezpłatne webinaria, podczas których przekazywane są przydatne wiadomości z zakresu rynku finansowego, m.in. z obszaru cyberzagrożeń, czy świadomego podejmowania decyzji inwestycyjnych.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.