Urząd Gminy w Budzowie

Bezpieczny senior- jak nie dać się oszukać w Internecie.

Kategoria: Ogólne Opublikowano: 16-01-2024

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie informuje o możliwości uczestnictwa w webinarium online dla seniorów oraz ich opiekunów, organizowanym przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej.

22 stycznia 2024 r. (17:00-18:30) odbędzie się webinarium Bezpieczny senior- jak nie dać się oszukać w Internecie.

Celem webinarium jest przekazanie  w przystępny sposób wiedzy na temat zagrożeń na rynku  finansowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy – link do strony z odnośnikiem do formularza

UKNF w ramach realizacji zadań określonych w art. 4 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 21 lipca 2006 roku o nadzorze nad rynkiem finansowym prowadzi działalność edukacyjną mającą na celu upowszechnianie wiedzy z zakresu zasad funkcjonowania rynku finansowego.

Działalność ta realizowana jest m.in. w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

Seniorzy oraz ich opiekunowie to jedna z grup odbiorców, dla których prowadzimy działania edukacyjne, m.in. bezpłatne webinaria, podczas których przekazywane są przydatne wiadomości z zakresu rynku finansowego, m.in. z obszaru cyberzagrożeń, czy świadomego podejmowania decyzji inwestycyjnych.