Urząd Gminy w Budzowie

ARiMR wprowadza ograniczenia w bezpośredniej  obsłudze beneficjentów

Kategoria: Informacje Opublikowano: 14-10-2020

W związku z rozszerzającą się skalą pandemii w Polsce oraz  objęciem STREFĄ CZERWONĄ powiatu suskiego, ARiMR wprowadza ograniczenia w bezpośredniej  obsłudze beneficjentów. Obsługa będzie odbywała się zgodnie z zapisami art. 21 ust.1 i 2  rozporządzenia RM z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii tj.  w sprawach nie wymagających obsługi pracownika wykonywanie zadań przez biuro podlegać będzie ograniczeniu i wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych celem zapewnienia pomocy wnioskodawcom. Ograniczenia te stosowane będą do odwołania.

W związku z powyższym udostępniono  dla Państwa wrzutnie na dokumenty.  Natomiast w przypadku spraw pilnych, wymagających bezpośredniego kontaktu z pracownikiem Biura Powiatowego proszę o umawianie się poprzez kontakt telefoniczny 33 877 05 15 lub mailowy BP113_Kancelaria@arimr.gov.pl

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.