Urząd Gminy w Budzowie

APEL DO MIESZKAŃCÓW

Kategoria: Informacje Opublikowano: 29-01-2019

Wójt Gminy Budzów i Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Budzowie zwracają się z apelem o pomoc do ludzi dobrej woli.  W wyniku pożaru, który wybuchł wieczorem w dniu 25 stycznia 2019 roku w miejscowości Bieńkówka, czteroosobowa rodzina w tym dwoje małych dzieci  Państwa Marty i Grzegorza Kowalskich straciła dorobek całego życia. Rodzina została pozbawiona dachu nad głową.

Wychodząc naprzeciw poszkodowanej rodzinie, której marzeniem jest odbudowa domu, zwracamy się do Państwa, wszystkich ludzi dobrej woli chętnych do niesienia pomocy innym, z gorącą prośbą o wsparcie rzeczowe i finansowe umożliwiające jak najszybszą odbudowę spalonego domu.

W przypadku chęci udzielenia pomocy rzeczowej można skontaktować się z poszkodowaną rodziną tel. 780 183 208 lub Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Budzowie tel. 33/ 876 77 80.

Każda udzielona pomoc w znaczący sposób zniweluje skutki i zniszczenia spowodowane pożarem, pomoże odbudować spalony dom.

Za każdą okazaną pomoc chcielibyśmy już dzisiaj podziękować.

foto: OSP Zachełmna

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.