Urząd Gminy w Budzowie

Animacje dla dzieci pn. „Spotkanie z Piratami”, Budzów – 15 lutego 2024r.

Kategoria: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów Opublikowano: 20-02-2024

Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów w ramach corocznej akcji pn. „Ferie zimowe z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów” zorganizowała mnóstwo atrakcji dla dzieci. W czasie Ferii Zimowych dzieci mogą wziąć udział w licznych spotkaniach, warsztatach plastycznych i konkursach. Podczas ferii odbył się również Bal Karnawałowy i Spektakl Teatralny pt. “Na tropie afery gdzie, gdzie podziały się litery?!”. 

Ale to nie koniec atrakcji! Dla wszystkich dzieci spędzających Ferie Zimowe w Gminie Budzów zorganizowano również darmowe animacje pn. „Spotkanie z Piratami”. Animacje odbyły się 15 lutego 2024r. w Bibliotece i Ośrodku Animacji Kultury Gminy Budzów w Budzowie.  Na spotkanie przybyło mnóstwo dzieci, które bardzo chętnie brały udział w pirackich przygodach. Była szalona zabawa z chustą, taniec limbo i zabawa w rzut do celu. Dodatkowo w trakcie animacji dzieci rozwiązywały pirackie zagadki. W czasie wspólnej zabawy odbyły się również konkursy taneczne i wyzwania przejścia pod liną.

Na sali panowała iście piracka atmosfera. Dzieci długo wirowały po sali w atmosferze gromkiego śmiechu i szalonej zabawy.

Więcej zdjęć na www.bioak.budzow.pl

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.