Urząd Gminy w Budzowie

Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego – jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić

Kategoria: Ogólne Opublikowano: 06-10-2023

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie informuje o możliwości uczestnictwa w webinarium online dla seniorów oraz ich opiekunów, organizowanym przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej.

23 listopada 2023 r. (10:00-11:15) odbędzie się webinarium Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego – jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić.

Celem  webinarium  jest  budowanie  odporności  seniorów  na  działania  przestępców podszywających  się  pod pracowników Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego. W załączeniu przekazuję  materiały  dot.  webinarium  z  prośbą  o  ich  upowszechnienie  wśród  lokalnej społeczności seniorów.

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy – link do strony z odnośnikiem do formularza: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83970&p_id=18

UKNF  w  ramach  realizacji  zadań  określonych  w  art.  4 ust.  1  pkt  4  ustawy  z  dnia 21 lipca 2006 roku o nadzorze nad rynkiem finansowym prowadzi działalność edukacyjną mającą na celu upowszechnianie wiedzy z zakresu zasad funkcjonowania rynku finansowego. 

Działalność ta realizowana jest m.in. w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR. 

Seniorzy oraz ich opiekunowie to jedna z grup odbiorców, dla których kierowane są działania edukacyjne, m.in. bezpłatne webinaria, podczas których przekazywane są przydatne wiadomości z zakresu rynku finansowego, m.in. z obszaru cyberzagrożeń, czy świadomego podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zachęcam Państwa do zapisania się na listę odbiorców newslettera UKNF, wówczas na bieżąco będą Państwo otrzymywać informacje o organizowanych webinariach CEDUR.

Poniżej przekazujemy bezpośredni link do formularza subskrypcji:

https://www.knf.gov.pl/newsletter (kategoria: seminaria CEDUR)

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.